• Denný poriadok

• Školský rok: 2023/2024

Prevádzka MŠ je denne od 6:30 do 17:00 hod.

Prevádzka v čase mimoriadnej situácie bude rešpektovať nariadenia zriaďovateľa – MÚ Petržalka.

6:30 – otvorenie prevádzky

6:30 - 7:00:  schádzanie detí v zbernej triede, t.j. v 1.triede, hry a hrové činnosti, pohybové a relaxačné cvičenia

1. Trieda:

triedna učiteľka: Mgr. Náprstková Dana

učiteľka MŠ: Balažiková Lenka

7:00 - 8:00: schádzanie detí, hry a hrové činnosti

8:00 - 8:50: činnosti zabezpečujúce životosprávu (hygiena, desiata)

9:00 - 9:45: pohybové a relaxačné cvičenia, hry a hrové činnosti detí – edukačné aktivity, osobná hygiena, príprava na pobyt vonku,

10:00 - 11:10: pobyt vonku, vychádzka so získavaním vedomostí o okolí, prírode, doprave, hry v záhrade

11:20 - 12:00: činnosti zabezpečujúce životosprávu (hygiena, príprava na obed, obed)

12:20 - 14:00: príprava na odpočinok – literárne, hudobné chvíľky a rozhovory, odpočinok

14:10 - 14:30: hygiena, olovrant