• Výsledok voľby predsedu Rady školy

• Vážení rodičia, na základe oficiálneho hlasovania rodičov na Plenárnej schôdzi dňa 17.9.2023, vás oboznamujeme s výsledkom po sčítaní hlasov, ktoré ste odovzdali jednotlivým kandidátom.

Celkový počet prítomných voliacich rodičov : 66

(s možnosťou výberu jedného/dvoch kandidátov)

p. Nicholson Libuša        počet odovzdaných hlasov   40

p. Szabo Andrej              počet odovzdaných hlasov   26

p. Ďuricová Martina        počet odovzdaných hlasov   29

p. Tedlová Magdaléna    počet odovzdaných hlasov     8

• Plenárna schôdza rodičov školy

• Vážení rodičia, vedenie školy vás pozýva dňa 13.9.2023 (streda) o 17:00 hod. na plenárnu schôdzu, po ktorej sa uskutočnia triedne aktívy. Na úrovni školy a potom jednotlivých tried dostanete informácie potrebné k úspešnej organizácii chodu MŠ a tiež bezproblémovému pobytu vašich detí v nej.

Vašu účasť považujeme za potrebnú!

• Pred začiatkom školského roka

• vás, vážení rodičia, chceme informovať o organizácii v MŠ ráno 4.9.2023.

Do školy bude otvorený iba vchod na prízemí, kde vás p. upratovačka usmerní na základe aktuálnych zoznamov do príslušných šatní a tried.

Tešíme sa na vás a veše deti!